Work studio - HAND MADE

3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
Prejsť na obsah
Drevené dekoračné a úžitkové predmety
  Vitajte na Work studio - HAND MADE stránkach, ktoré sú venované hlavne dreveným výrobkom, ktoré sú určené pre dekoračné, no aj pre úžitkové účely.
Tejto činnosti sa venujem so záľubou v práci s drevom a snažím sa zhotovovať rôzne kúsky sústružením, vyrezávaním, či akoukoľvek inou technikou výroby.
Každý kus z dreva je originálny a nenapodobiteľný, vďaka svojej jedinečnej štruktúre.
Drobné prasklinky a nedokonalosti nie sú chybou, ale práve tým správnym detailom, ktorý niekedy dodá výrobku autentický, prípadne historický vzhľad.
  Na stránkach nájdete informácie o výrobku, vrátane ceny a dostupnosti jednotlivých kusov.
Dostupné produkty, ktoré sú k dispozícii, je možné si zakúpiť osobne, alebo aj objednaním, prostredníctvom e-mailu. Zaslanie objednaného tovaru poštou, je možné len na základe predchádzajúcej úhrady na účet.
Niektoré výrobky, ktoré už nie sú skladom, sa dajú znovu vyrobiť na objednávku, no v takom prípade sa treba dohodnúť vopred, či je možné taký výrobok objednať, nakoľko sa môže vyskytnúť situácia, že práve na daný produkt nie je k dispozícii vhodný materiál.
Pri výrobe ďalších kusov treba rátať s určitými odchílkami v rozmeroch hlavne pri ručne sústružených výrobkoch. Rovnako nie je možné zaručiť tvar a výraznosť kresby dreva, nakoľko ide o neovplivnitelnú vlastnosť materiálu.
Telefón: 0949 663 830
E-mail:   info@workstudio.sk
Web:     www.workstudio.sk
Návrat na obsah